22 жовтня

Овчаренко О.Г.
Слободян К.В.
Томка І.Є.

Майбутнім фахівцям з лабораторної діагностики провели професіографічну екскурсію

Вівторок, 02 жовтня 2018 22:38

29 вересня студенти 4 курсу спеціальності «Лабораторна діагностика» медичного факультету № 4 разом із куратором Кшановською Г.І. відвідали екскурсію в лабораторії «Сінево».

Майбутні фахівці з лабораторної діагностики ознайомилися зі всіма етапами робочого лабораторного процесу, з найсучаснішими аналізаторами, як виконуються дослідження, мали можливість особисто поставити запитання лаборантам і лікарям.

Професіографічна екскурсія дала можливість студентам побачити внутрішній зміст професії, оснащення лабораторії сучасним обладнанням кращих світових виробників, що були представлені відділами загальноклінічних досліджень, біохімії, імунохімії, мікробіологічних та ПЛР-досліджень, а також допоміжними підрозділами.

Студенти прослухали багато цікавої та важливої інформації стосовно збору первинної клінічної документації, про міфи стосовно лабораторних досліджень, проведення низки лабораторно-діагностичних досліджень, особливості роботи лабораторної служби, історії з власного медичного досвіду та як реалізується основний принцип роботи лабораторії – якість на кожному етапі лабораторного дослідження.

Всі спеціалісти, з якими спілкувалися студенти, відзначили, що в медицині випадкових людей немає. Цю професію обирають за покликом серця, бо вона вимагає співчуття до інших, бажання полегшити страждання хворого і жертовності. Надійність лабораторного аналізу в лікарській практиці грає ключову роль. Тільки спираючись на істинність результатів, доцільно будувати медичну тактику ведення хворого.

Підготувала асистент кафедри догляду за хворими та ВМО Кшановська Г.А.

Прочитано 101 разів Останнє редагування Вівторок, 02 жовтня 2018 22:42