Білик І.І.

Гайдич Л.І.
Гангал Е.В.
Попович А.І.

Фахівці БДМУ взяли участь у науковому форумі судово-медичних експертів

Четвер, 04 жовтня 2018 09:33

Впродовж 27-28 вересня в місті Яремче, Івано-Франківської області відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні досягнення судово-медичної науки та практики» поєднана із щорічною нарадою начальників бюро судово-медичної експертизи.

Делегацію з Чернівців представили начальник КМУ «Обласне бюро судово-медичної експертизи», завідувач кафедри судової медицини та медичного правознавства ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет», д.мед.н., проф. Бачинський В.Т., професор кафедри, д.мед.н., доц. Ванчуляк О.Я., асистент кафедри, к.мед.н. Гараздюк М.С., завідувач відділення судово-медичної цитології Владковська Н.І., завідувач відділення судово-медичної гістології Колачова А.Ю., завідувач відділення судово-медичної токсикології Лебедінцева І.О., завідувач відділення судово-медичної імунології Леонова О.К., завідувач відділу комісійних судово-медичних експертиз Мельник М.М., в.о. завідувача відділу судово-медичних експертиз трупів Паливода О.Г.

Під час конференції було представлено ряд доповідей щодо можливих шляхів вирішення нагальних проблем у галузі судово-медичної експертизи. Особливу увагу викликала доповідь регіонального судово-медичного координатора Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні Maria Dolores Mendez присвячена актуальному питанню ідентифікації та розшуку зниклих осіб.

Співробітниками кафедри судової медицини та медичного правознавства були представлені доповіді «Шляхи вирішення деяких проблемних питань в організації роботи судово-медичної служби в регіонах», «Організаційно-методичні засади роботи судово-медичної служби Швейцарії (особливості використання новітніх методик)», в яких доповідачі окреслили шляхи розвитку галузі в перспективі. В цілому заходи відбулися на високому науково-практичному рівні, а всі учасники отримали можливість обмінятися корисною та цікавою інформацією.