7 червня

Бондаренко О.В.

Фтизіатри БДМУ презентували напрацювання на конференції в Румунії

Четвер, 14 червня 2018 09:51

Упродовж 7-9 червня співробітники кафедри фтизіатрії та пульмонології БДМУ взяли участь у роботі Регіональної конференції з міжнародною участю «Від емпатії до халатності» (м. Курте де Аргес, Румунія).

У рамках конференції ас. Сем’янів І.О. взяв участь у пленарному засіданні та представив 3 доповіді на секційних засіданнях: «Fundamentals of palliative care for people with HIV/TB», «Psychological factors that influence the development of adaptation of patients with tuberculosis to the treatment», «Psychosocial status of a person suffering from TB».

Мета заходу полягала в обговоренні актуальних проблем щодо психологічних чинників, ролі соціально-психологічної підтримки у формуванні прихильності до лікування хворих та перспектив розробки спільних проектів за участі європейських країн та України по розробці соціально-психологічної підтримки у формуванні прихильності до лікування туберкульозної інфекції з урахуванням психо-соціального стану особи, ролі соціальних служб та практичної охорони здоров’я в імплементації наукових розробок щодо амбулаторної моделі лікування та профілактики туберкульозу.

Значні надії покладаються на використання нового матеріалу в лекційному курсі, при проведенні практичних та семінарських занять зі студентами, інтернами та лікарями-слухачами. Крім того, можлива імплементація нових методів медичної освіти в навчально-педагогічний процес та практичну охорону здоров’я.