19 червня

Смандич В.С.

Студентка БДМУ стала переможцем Міжнародного мовно-літературного конкурсу

Неділя, 19 лютого 2012 00:00

Напередодні Міжнародного дня рідної мови відбулося підведення підсумків і нагородження переможців ІІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Переможцем у ІІІ етапі конкурсу стала студентка І курсу медичного факультету №2 Шкрібляк Уляна (науковий керівник – доцент кафедри суспільних наук та українознавства Шутак Л.Б.).

Переможців нагородив начальник головного управління освіти ОДА М.Й.Бауер. У своєму виступі він підкреслив, що мовно-літературний конкурс імені Т.Г.Шевченка проводиться під патронатом Президента України та за сприяння Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Подібні конкурси покликані розбудити творчий потенціал учнів та студентів, виявити справжні таланти у царині слова, а також піднести престиж української мови і літератури у молодого покоління.

Перемоги у таких конкурсах ще раз доводять, що студенти БДМУ – це майбутній творчий потенціал української держави, здатний підвищити рівень загальної мовної культури в Україні та за її межами.