22 березня

Ластівка І.В.

Студенти-стоматологи БДМУ привітали зі святами вихованців Хотинського інтернату

Вівторок, 10 січня 2017 12:55

Напередодні новорічно-різдвяних свят представники Чернівецького осередку Асоціації студентів-стоматологів спільно зi стоматологічним факультетом БДМУ провели благодійну акцію для вихованців Хотинського інтернату №1.

Спільними зусиллями було закуплено солодощі, канцтовари, одяг, іграшки для дітей. Святкове дійство підготували Коба Ольга, Роман Юлія, Гуценко Марія, Батіг Ірина, Чокалеу Анастасія, Тимчук Юрій, Малиш Назар, Лунгу Максим, Дробот Катерина.

Президент Асоцiацiï Кушнір Богдан провів для учнів інтернату урок-здоров’я, пояснивши як правильно чистити зуби i доглядати за ротовою порожниною.

Також цього року долучилась до благодiйноï акцiï компанія Colgate, що підготувала вихованцям особливі подарунки. Також студенти-стоматологи висловлюють подяку доценту кафедри терапевтичноï стоматологiï Оленксандру Митченку за допомогу в організації акції.