Данилишин Т.М.

Габор С.Т.
Павлюк М.С.
Яворенко К.Ю.

Студенти-медики розповідали чернівчанам про здоровий сон

П'ятниця, 17 березня 2017 13:26

З нагоди Міжнародного дня сну студенти медичного факультету №2 Буковинського державного медичного університету провели просвітницьку акцію у Жовтневому парку.

В 2017 році Міжнародний день сну припадає на 17 березня. Під час нормального і здорового сну в нашому організмі відбуваються унікальні відновні процеси, без яких нам ніяк не можна відчути бадьорість і компенсувати повноту наших сил. За даними медичної статистики в світі від тих чи інших порушень сну страждає вже більше 50% всього населення, за останні 100 років загальний час нічного сну зменшився на 20%.

З метою інформування населення про потребу у здоровому сні, були розроблені буклети, що містять коротку інформацію та поради, як покращити якість сну. Студенти поширювали листівки, привертали увагу оточуючих що проблем, які можуть виникнути через поганий сон.

Також студенти пригощали оточуючих смачними йогуртами, які можна умовно назвати «ліками для покращення сну». Йогурти нормалізують травлення, відновлюють обмінні процеси, нормалізують мікрофлору шлунково-кишкового тракту, вбивають грибкові та бактеріальні інфекції, заспокоюють шлунково-кишковий тракт і цим самим роблять наш сон спокійним , міцним і здоровим.

Приємним доповненням до смаколика, що було дуже до вподоби діткам, були декоративні подушечки під символічною назвою «Сон – це найкраще рішення»

Не зважаючи на прохолодну погоду, люди проявляли зацікавленість даною тематикою і, навіть, із задоволенням дискутували на цю тему.