7 лютого

Цисар Ю.В.

Фахівець з Індії прочитав лекцію для студентів БДМУ

Понеділок, 28 січня 2019 18:05

Іноземні студенти медичного факультету №3 у період зимових канікул поглиблюють свої знання в медицині та активно готуються до майбутніх іспитів.

Зокрема, для індійської спільноти факультету у період із 23 по 28 січня у Вищому державному навчальному закладі України “Буковинський державний медичний університет” у рамках Міжнародного освітнього обміну та підготовки іноземних громадян до кваліфікаційного іспиту “MCI” в Індії викладачем Вермою Шрікантом був прочитаний курс лекцій-консультацій із навчальної дисципліни “Анатомія людини”.

Студенти – вихідці з Індії взяли активну участь у відвідуванні курсу лекцій, із захопленням брали участь у дискусії, задавали питання лектору та легко обмінювалися досвідом між собою.

26 січня зустріч зі студентами медичного факультету №3 та фахівцем Вермою Шрікантом була приурочена 69-ій річниці Дня Республіки Індії. День Республіки Індії – це національне свято Індії, яке відзначають усі її жителі і знаменує прийняття Конституції країни та перехід від статусу британського домініону до Республіки 26 січня 1950 року.

У цей день лекційна зала була прикрашена національною символікою Індії. Традиційно, привітали студентів – громадян Індії декан медичного факультету №3 Іван Савка та головний куратор медичного факультету №3 Олександра Гарвасюк. Від імені співробітників ректорату та деканату медичного факультету№3, всього викладацького складу та студентства Вищого державного навчального закладу України “Буковинський державний медичний університет” студентів – вихідців з Індії щиро привітали з нагоди Дня Республіки Індія. Було підкреслено, що Індія – одна з найбільш миролюбивих та неймовірно гарних країн. Студентам побажали наснаги в праці, позитивних емоцій від навчання, задоволення від отриманих результатів!

Зі святом шановні студенти – громадяни Республіки Індія!

Прочитано 191 разів Останнє редагування Понеділок, 28 січня 2019 18:14