14 серпня

Чепишко М.І.

Час бути здоровим!

Вівторок, 15 травня 2018 15:22

Спосіб життя – категорія, що віддзеркалює найбільш загальні й типові засоби матеріальної та духовної життєдіяльності людей у поєднанні з природними та соціальними умовами.

Оскільки спосіб життя в забезпеченні здоров’я є ключовим важелем, то першочергова роль у збереженні й формуванні здоров’я належить самій людині, її способу життя цінностям, установкам, ступеню гармонізації внутрішнього світу й ставленню до оточення.

Саме з метою привернення уваги людей до здорового способу життя, асистентами кафедри фармації Катериною Садогурською та Олександром Ровінським і студентами 3 курсу 2-ї групи фармацевтичного факультету було проведено просвітницьку акцію «Час бути здоровим!».

Проаналізувавши інформацію, про те, як сформувати здоровий спосіб життя та склавши декілька порад стосовно покращання здоров’я, мешканцям міста було запропоновано відповісти на запитання які містились в анкеті. В ході опитування, студенти вчились надавати консультативну допомогу, звертали увагу на можливість раціональної корекції способу життя (харчування, здоровий сон, шкідливі звички тощо). В підсумку, жителі міста отримали символічні презенти, пам’ятки та вітаміни. Такий досвід для студентів дозволяє підготувати їх до майбутньої професійної діяльності, зокрема у вмінні спілкування для забезпеченні якісної фармацевтичної опіки.