10 січня

Шорікова Д.В.

В БДМУ відсвяткували День студентів

Четвер, 15 листопада 2012 20:42

15 листопада 2012 року в палаці “Академічний” Буковинського державного медичного університету відбулися урочистості з нагоди святкування Міжнародного дня студентів.

Всіх студентів привітав професор Тарас Бойчук, ректор університету, який побажав студентам успіхів у навчанні, нових здобутків, здійснення всіх планів та задумів. Також ректор відзначив подяками та грамотами кращих студентів вишу.

Привітати студентів-медиків із їхнім святом та вручити почесні нагороди прийшли високоповажні гості: Ігор Шкробанець, директор Департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення Чернівецької облдержадміністрації; Михайло Павлюк, завідувач сектору науки і координації діяльності ВНЗ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації; Василина Малишевська, начальник управління освіти Чернівецької міської ради; Наталія Коцур, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Чернівецької міської ради та Галина Бовкун, головний спеціаліст управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради.

Справжнім подарунком до свята стали художні номери у виконанні викладачів університету. На сцені для студентів виступали: професор Олександр Федів, професор Алла Борисюк, доцент Михайло Перепічка, доцент Єлизавета Ткач, доцент Ніна Зорій, старший викладач Ніна Войткевич, доцент Тарас Кметь, асистент Володимир Бендас, асистент Оксана Олійник, асистент Юлія Кадельник, асистент Ганна Махрова, асистент Андрій Бамбуляк, аспірант Олександр Ровінський.

Викладачі університету разом із студентами – учасниками студій палацу “Академічний” – презентували присутнім чудові вокальні номери, жартівливі постановки із викладацько-студентського життя, фотоконкурс, жартівливий випуск новин Буковинського державного медичного університету та навіть театралізований викладацький показ мод.

Свято вдалося на славу, всі глядачі були надзвичайно задоволені концертною програмою та зарядилися позитивною енергією від виступаючих.

Галерея зображень

Просмотреть встроенную фотогалерею в Интернете по адресу: