21 березня

Фесенко І.І.
Бирчак І.В.
Мар’янчук Г.Г.

Професор БДМУ нагороджений за кращу наукову роботу

Середа, 13 березня 2019 13:59

З 28 лютого по 1 березня у м. Харків відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Досягнення та перспективи експериментальної і клінічної ендокринології (Вісімнадцяті Данилевські читання)».

З 2002 року така конференція проводиться щорічно Інститутом проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського Національної академії медичних наук України.

Учасниками конференції стали понад 350 науковців і лікарів з різних куточків України, а також представники Білорусії і Грузії. Від нашого університету з усною доповіддю виступив професор Ігор Заморський, який представив дослідження «Мелатонін як ренопротекторний засіб при гострому пошкодженні нирок» від групи авторів кафедри фармакології (Заморський І.І., аспірант Дудка Є.А., доценти Щудрова Т.С. і Петрюк А.Є.).

За результатами обговорення доповідь професора Ігоря Заморського була відзначена як краща робота, представлена на Вісімнадцятих Данилевських читаннях та нагороджена Дипломом лауреата 1-ої премії ім. В.Я. Данилевського, а також медаллю

Двома постерними доповідями були представлені дослідження, виконані на кафедрі анатомії людини ім. М.Г.Туркевича під керівництвом професора Тетяни Хмари.

Доповіді науковців нашого університету викликали високу оцінку та жваву наукову дискусію в учасників конференції.